केन्द्रीय संस्करण

बहुप्रतिष्ठित मोटरसाइकल ‘जाभा’ भर्चुअल माध्यमबाट आज सार्वजनिक हुँदै

person explore access_timeअसोज २७, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । भारतमा लोकप्रिय बनेको मोटरसाइकल जाभा आज नेपालमा भर्चुअल माध्यमबाट सार्वजनिक हुँदैछ । जाभाका लागि नेपालको आधिकारिक वितरक अग्नि मोटो इंकले साँझ ७ बजे विशेष प्रस्तुतिसहित भर्चुअलमाध्यम मार्फत जाभा सार्वजनिक गर्न लागेको हो । 

उक्त मोटरसाइकलको लन्चिङ शो नेपालका प्रमुख अनलाइन मिडिया रातोपाटीसहित अनलाइन खबर, सेतोपाटी र बिजमान्डुमार्फत एकैपटक लाइभ गर्ने तयारी गरिएको छ । आज सार्वजनिक हुँदै गरेको जाभा भोलिदेखि नै विक्रिवितरणका लागि काठमाडौं स्थित कम्पनीका दुई शोरुमहरु टेकु र उत्तरढोका शोरुमहरुमा उपलब्ध गराइने कम्पनीले जनाएको छ । 

कम्पनीको विश्वास अनुसार जाभा मोटरसाइकल चेक रिपब्लिकको erstwhile Czechoslovakia शहरमा ९० वर्षको इतिहास बोकेको बहुप्रतिष्ठित ब्रान्ड हो । 
पुराना दिनहरूमा १२० वटा भन्दा बढी राष्ट्रमा क्लासिक, राम्रो इन्जिन क्षमताका साथ एकदमै राम्रो डिजाइनमा जाभा मोटरसाइकल बिक्री वितरण भइरहेको छ ।

१९६० को दशकमा यो बाइक भारतीय बजारमा प्रवेश गरेको थियो । यो बाइक निकै सुन्दर र बलियो भएकाले यसले आफ्नो छुट्टै पहिचान बनाउन सफल भएको छ । उत्कृष्ट लुक्स, पावर पिकअप र विशेषताकै कारण पछिल्लो समय जाभाले संसार भर प्रसिद्धि कमान सफल भएको छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.