ad
केन्द्रीय संस्करण

आमिरकी छोरी डिप्रेशनमा भएको खबर सुनेर कंगनाले दिइन् यस्तो प्रतिक्रिया

person explore access_timeअसोज २६, २०७७ chat_bubble_outline0

आमिर खानकी छोरी इरा खानले विश्व मानसिक स्वास्थ्य दिवसको मौका पारेर एउटा भिडियो पोस्ट गरेकी छिन् जसमा उनले आफ्नो पछिल्लो चार वर्षदेखि डिप्रेशनको शिकार भएको बताएकी छिन् । इराको यो भिडियोमा कंगनाले प्रतिक्रिया जनाएकी छिन् ।

कंगनाले इरा डिप्रेशनमा हुनुको पछाडि उनको परिवार टुट्नु जिम्मेवार भएको बताएकी छिन् ।

कंगनाले इराको भिडियो ट्वीटरमा सेयर गर्दै आफ्नो समय याद गर्दै लेखिन्, ‘१६ वर्षको उमेरमा म शारीरिक उत्पीडनको सामना गरिरहेकी थिएँ । एक्लै आफ्नो बहिनीलाई सम्हालिरहेकी थिएँ, जसलाई एसिडले जलाइएको थियो र मिडियाको रोष पनि झेलिरहेकी थिएँ । डिप्रेशनका थुप्रै कारण हुनसक्छन् तर सामान्यतयाः टुटेको परिवारको बच्चाका लागि यो थप मुश्किल हुनेगर्छ । पारम्परिक पारिवारिक सिस्टम असाध्यै आवश्यक छ ।’


इराले आइतबार आफ्नो इन्स्टाग्राममा एउटा भिडियो सेयर गर्दै आफू क्लिनिकल्ली डिप्रेस्ड भएको जानकारी दिएकी थिइन् ।

इरा आमिर खान र उनकी जेठी श्रीमती रिना दत्ताकी सन्तान हुन् । आमिर र रीनाले सन् १९८६ मा विवाह गरेका थिए । इराबाहेक दुबैका जुनैद नामका छोरा पनि छन् । सन् २००२ मा आमिर र रिनाको सम्बन्धविच्छेद भयो । सन् २००५ मा आमिरले किरन रावसँग दोस्रो विवाह गरे । यी दुईले सन् २०११ मा आजाद नामका छोरालाई सरोगेसीमार्फत् जन्म दिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.