केन्द्रीय संस्करण

पहिलो पत्नीसँग सम्बन्धविच्छेद भएपछि यस्तो भएको थियो आमिर खानको हालत

person explore access_timeअसोज २६, २०७७ chat_bubble_outline0

एजेन्सी – बलिउडका सुपरस्टार आमिर खान सधैँ फिल्मका कारण चर्चामा रहन्छन् । उनी सार्वजनिक रुपमा आफ्नो व्यक्तिगत जीवनको बारेमा चर्चा गर्न मन पराउँदैनन् । तर, उनले एक पटक आफ्नो पहिलो पत्नीको बारेमा खुलेर बताएका थिए । 

सुत्रका अनुसार एक अन्तरवार्ताका क्रममा उनले पहिलो पत्नी रीना दत्तको बारेमा बताएका थिए । उनले निर्माता तथा निर्देशक करण जौहरको कार्यक्रम ‘कफी विथ करण’ मा उनले पहिलो पत्नीको बारेमा बताएका थिए । 

उनले रीना दत्तसँग सम्बन्धविच्छेद भएपछि उनले आफ्नो पीडा सेयर गर्दै भनेका थिए, ‘म र रीना १६ वर्षसम्म वैवाहिक जीवनमा रह्यौँ । हाम्रो अलग हुने फैसलाले हाम्रो दुवै परिवारलाई निकै दुखी बनाएको थियो । सम्बन्धविच्छेदपछि ३÷४ वर्ष म एक्लै बसे । मैले २ वर्ष सम्म त फिल्ममा समेत काम गरिन । किनकी म सम्बन्धविच्छेदको पीडाबाट बाहिर आउने कोशिस गर्दै थिए । सम्बन्धविच्छेदपछि पनि रीना र म असल साथी हौँ । आज पनि हामी एक अर्कालाई सम्मान गर्छौँ ।’

रीनासँग छुट्टिएपछि सन् २००५ मा किरण रावसँग विवाह गरे । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.