लुम्बिनी प्रदेशका कानुनमन्त्री केसीलाई कोरोना संक्रमण

person explore access_timeअसोज २३, २०७७ chat_bubble_outline0

बुटवल । लुम्बिनी प्रदेशका आन्तरिक मामिला तथा कानुनमन्त्री कुलप्रसाद केसीलाई कोरोना संक्रमण  भएको छ  ।  रुघा लागेपछि  लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताल बुटवलमा गरिएको इमरजेन्सी एक्सपर्ट टेस्ट (द्रुत स्वाब परीक्षण) मा उनलाई कोरोना पोजिटिभ देखिएको स्वकीय सचिव पवन कुँवरले रातोपाटीलाई बताए ।  


उनले भने, ‘हो मन्त्रीज्युमा आज दिउँसो कोरोना पुष्टी भएको छ, अब हामी सचिवालयमा सबैको परीक्षण तयारीमा छौ।’ उनले मन्त्री केसीलाई २ दिनअघि देखि रुघा लागेको र बिहान पीसीआर परीक्षण गर्दा कोरोना पुष्टि भएको बताए । उनी अहिले मन्त्रालयकै निवासस्थित आइसोलेसनमा बसेका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।