सुशान्तले पाँच वर्षमा ७० करोड कमाएः यी मध्ये ५५ लाख रियामाथि खर्च गरे, धेरैजसो स्पा, यात्रा र उपहारमा खर्चिए

person explore access_timeअसोज २१, २०७७ chat_bubble_outline0

एकातिर बलिउड नायका सुशान्त सिंह राजपूतको मृत्युलाई एम्सको फोरेन्सिक टिमले ‘आत्महत्या’ बताइसकेको छ भने अर्कोतर्फ उनको बैंक खाताको फारेन्सिक अडिट रिपोर्टमा पनि केही संदिग्ध सुराग भेटिएन । इन्डियन एक्सप्रेसको खबर अनुसार सुशान्तको सबै बैंक खातामा पछिल्लो ५ वर्षको क्रममा ७० करोडको लेनदेन भयो जसमा ५५ लाख रिया चक्रवर्तीसँग सम्बन्धित पाइयो । धेरैजसो पैसा यात्रा, स्पा र उपहार खरिद गर्नका लागि खर्च गरियो ।


 सिबिआईले अब यी कोणबाट पनि अनुसन्धान गर्नेःआत्महत्याको मामिला स्पष्ट भएपछि सिबिआइले अब यसको कारणबारे अनुसन्धान गर्नेछ । यसमा रिया चक्रवर्ती र उनका भाइको भूमिका, बलिउडमा प्रोफेशनल राइवलरी र भा–भतिजावाद, नशालु औषधीको दुरुपयोग र राजपूतको मानसिक स्वास्थ्यबारे अनुसन्धान हुनेछ ।९० दिनमा ३.२४ करोड भारुको ट्रान्जेक्सनः

– १४ अक्टोबर २०१९ मा सुशान्तको बैंक खातामा ४.६४ करोड भारु नगद थियो जुन ९० दिनभित्र घटेर १.४ करोड भएको थियो । जुन पैसा सुशान्तको खाताबाट निकालियो वा ट्रान्सफर भयो, त्यो भेरैजसो रिया चक्रवर्ती र उनको परिवारमाथि खर्च भयो । १४ अक्टोबरमा रियाका भाइ शोविकको अकाउन्टमा ८१, ९०१ भारु ट्रान्सफर भयो ।

– १५ अक्टोबर २०१९ मा ४.३ लाख भारु दिल्लीको होटल ताजमा बस्नका लागि पठाइयो ।

– १६ अक्टोबर २०१९ मा रिया र शोविकलाई दिल्लीको हवाई टिकटका लागि ७६ हजार  भारु पठाइयो । त्यसपछिको केही दिनसम्म धेरै थोरै गरी लाखौं रकमको ट्रान्जेक्सन भयो ।

– १४ नोभेम्बर २०१९ मा रियाको नाममा डेढ लाख भारुको ट्रान्जेक्सन भयो ।

– २० र २१ नोभेम्बर २०१९ मा रियाको मेकअप र सपिङमा ७५ हजार भारु खर्च भयो ।

– २४ नोभेम्बर २०१९ मा रियाको सपिङमा २२,२२० भारु खर्च भयो ।

– २५ नोभेम्बरमा यसै खाताबाट रियाका भाइको ट्युशन फी दिइयो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।