अजय देवगनका भाइ अनिल देवगनको निधन

person explore access_timeअसोज २१, २०७७ chat_bubble_outline0

बलिउड अभिनेता अजय देवगनका भाइ अनिल देवगनको निधन भएको छ । अजयले भाइको निधनको खबर आफ्नो सोसल मिडिया अकाउन्टमार्फत् जानकारी दिएका छन् ।


उनले मंगलबार आफ्नो ट्वीटर अकाउन्टमा लेखेका छन्, ‘हिजो राती मैले मेरो भाइ अनिल देवगनलाई गुमाएँ । उनको असामयिक निधनले हाम्रो परिवार विक्षिप्त छ । अजय देवगन फिल्म्स र मलाई उनको कमीले घोचिरहनेछ । आत्माका लागि प्रार्थना गर्नुहोस् । कोरोनाभाइरस महामारीका कारण कुनै व्यक्तिगत शोक सभा आयोजना गरिएको छैन ।’अनिलको मृत्युको कारण भने पुष्टि हुन सकेको छैन । तर भारतीय केही मिडियामा उनी क्यान्सरबाट ग्रसित भएको बताइन्छ ।अनिलको निधनमा थुप्रै सेलिब्रिटीले शोक व्यक्त गरेका छन् । जसमध्ये प्रियंका पनि एक हुन् ।

प्रियंकाले ‘ब्ल्याकमेल’ को समयलाई याद गर्दै लेखिन्, ‘रेष्ट इन पिस अनिल देवगत । कति दुःखद र विक्षिप्त पारिदिने क्षती । मैले उनीसँग ब्ल्याकमेलमा काम गर्ने मौका पाएँ । एक क्षमतावान् निर्देशक र शानदार व्यक्ति । अजय, काजोल र पूरा परिवारलाई मेरो मनैदेखि समवेदना ।’

करण जोहर, वरुण धवन, दिया मिर्जा, बिपाशा बसु, अब्बास मस्तान, अलि फजल, अभिषेक बच्चनसमेत थुप्रैले अनिललाई श्रद्धाञ्जली दिएका छन् ।

अनिलले सन् १९९६ मा रिलिज भएको सनी देओल, सलमान खान र करिश्मा कपुरको फिल्म ‘जीत’ बाट सहायक निर्देशकको रुपमा आफ्नो करियरको सुरुवात गरेका थिए । त्यसपछि अजयको फिल्म ‘जान’, ‘प्यार तो होना ही था’, ‘इतिशास र हिन्दुस्तानको कसम’ मा अनिलले सहायक निर्देशकको रुपमा काम गरे ।

सन् २००० मा रिलिज भएको अजयको फिल्म राजू चाचाबाट अनिलले बलिउडमा स्वतन्त्र निर्देशकको रुपमा आफ्नो यात्रा सुरु गरे । उक्त फिल्ममा काजोल, ऋषि कपुर र सञ्जय दत्तको महत्वपूर्ण भूमिका थियो । राजू चाचा अजय देवगनको पहिलो होम प्रोडक्सन फिल्म थियो । सन् २००५ मा अनिलले अजयको ब्ल्याकमेलमा निर्देशन गरेका थिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।