केन्द्रीय संस्करण

बन्दै फिल्म ‘तलाश’

person explore access_timeअसोज १५, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । फाल्गुनन्द लिङ्देन फिल्मस्को व्यानरमा फिल्म ‘तलाश’ बन्ने भएको छ । हाल पूर्वी नेपालका विभिन्न स्थानमा छायांकन भइरहेको फिल्मले समसामयिक विषय कथा बनाएको निर्देशक लिङ्देनले बताए । लेखक समेत रहेको लिङ्देनले फिल्ममा महिला हिंसा समेत समेटिएको जानकारी दिए । 

फिल्ममा एलिना बासकोटा, राजकुमार लिङ्देन, सोम लामा, बिमला खजुम, अजय खडका, हस्त लिवाङ, बबिता फोम्बो, विमल ढुङ्गेल, विक्रम धिमाल, मुकेश कालिकोटे, कल्याण किराती राई, दावा शेर्पा, सागर केरुङ, पुन्य ओझा, रिना केसी र मिङ्मा शेर्पाको अभिनय रहनेछ ।

दिनेश लिङ्देन र हस्त लिवाङको संयुक्त निर्देशन रहने फिल्ममा रोशन बान्तवाको संगीत, विक्रम डिसीको छायांकन, पुन्य ओझाको द्वन्द्व, दिनेश माङमुको नृत्य तथा नरेन्द्र सेन्दाङ र दिनेश लिङ्देनको गीत छ ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.