केन्द्रीय संस्करण

जबरजस्ती करणी मुद्दाका फरार आरोपी पक्राउ

person explore access_timeअसोज १४, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय कञ्चनपुरले जबरजस्ती करणी मुद्दाका फरार दुई जना प्रतिवादीलाई पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा बेलौरी नगरपालिका–२ का २७ वर्षीय ज्ञान सिंह राना र पुनर्वास नगरपालिका–३ का ३७ वर्षीय जोगी धामी रहेका छन् ।जबरजस्ती करणी मुद्दामा २०५९ साल जेठ २५ गतेदेखि फरार रहेका राना र २०७३ साउन २३ गतेदेखि फरार धामीलाई बुधबार पक्राउ गरिएको कञ्चनपुरका प्रहरी नायब उपरीक्षक (डीएसपी) अमरबहादुर थापाले जानकारी दिए ।

आफ्नै घरमा लुकिछिपी बसिरहेको अवस्थामा उनीहरुलाई पक्राउ गरिएको थापाले बताए । पक्राउ गरि जिल्ला अदालत कञ्चनपुर दाखिला गरिएकोमा पुर्पक्षको लागि कारागार चलान भएको डीएसपी थापा बताउँछन् ।फरार रहेका प्रतिवादीहरु लकडाउनको बखत आफ्नो गाँउघरमा फर्की लुकीछिपी बस्न सक्न हुनाले तीब्र रुपमा सूचना संकलन गरि पक्राउ गर्ने कार्यलाई कडाईका साथ तिब्रता दिइएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.