केन्द्रीय संस्करण

अर्मेनिया र अजरबैजानबीचको लडाई चर्कियो, २ दिनमै ६७ जनाको मृत्यु

person explore access_timeअसोज १३, २०७७ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । अर्मेनिया र अजरबैजानबीचको लडाई थप चर्किदै गएको छ । नागारोनो–कारोबाखको विवादित क्षेत्रलाई लिएर ती दुई देशबीच लडाई सुरु भएको हो । मंगलबार पनि दुई देशका सेनाबीच भीषण गोलीबारी भएको छ । दुबै देशले एक अर्कालाई विवादित क्षेत्र बाहिर एक अर्काका विरुद्ध गोलीबारी गरेको आरोप लगाएका छन् । 

यो युद्धमा अहिलेसम्म ६७ जना मारिएको खबर सार्वजजिक भएको छ । आइतबारदेखि विवादित क्षेत्रमा युद्ध भड्किएको हो । आर्मेनियाको रक्षा मन्त्रालयकाअनुसार अजरबैजानको ड्रोज हमलामा एउटा बसमा आगो लागेको थियो । यद्यपि, आगलागी भएको बसमा कोही व्यक्ति हताहत भएको समाचार छैन । तर अजरबैजानका राष्ट्रपति इल्हाम अलिएभले आर्मेनियाको हमलामा परेर आफ्ना १० नागरिकको हत्या भएको दाबी गरेका छन् । यद्यपि, सैनिकको मृत्युको बारेमा भने कुनै पनि जानकारी दिइएको छैन ।   
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.