ad

यो वर्ष जनकपुरको राजदेवी मन्दिरमा बलि नदिइने

person explore access_timeअसोज १३, २०७७ chat_bubble_outline0
file photo

जनकपुर । कोरोना संक्रमणलाई मध्यनजर गर्दै यसवर्ष जनकपुरमा विजयी दशमीमा बलि नदिइने भएको छ । प्रत्येक वर्ष विजया दशमीको अवसरमा जनकपुरधाम स्थित राजदेवी मन्दिरमा १५ हजार भन्दा बढी बोका बलि दिइँदै आएको थियो । तर यसवर्ष जिल्ला प्रशासन कार्यालय धनुषाले कोरोना संक्रमण नियन्त्रण गर्ने उद्देश्यले बोका बलि नदिने निर्णय गरेको हो ।


जिल्ला प्रशासन कार्यालय धनुषाले मंगलवार एक सूचना गरी कोरोना भाइरस महामारीलाई मध्यनजर गर्दै यस वर्षको वडादशैं पर्वमा जिल्ला भित्रका सम्पूर्ण मठ मन्दिरहरुमा बोका बली नचढाउने, कुनै किसिमको भीडभाड हुने क्रियाकलाप नगर्ने, प्रथा परम्परा धान्न संक्षिप्त क्षमा पूजा गर्ने निर्णय भएको र त्यसको पालना गर्न अनुरोध गरेको छ ।जिल्ला प्रशासन कार्यालय धनुषाको आयोजनामा राजनैतिक दलका प्रतिनिधि, प्रदेशसभा सदस्य, सुरक्षा निकाय प्रमुख, नगरपालिका प्रनिनिधिहरुको उपस्थितिमा बसेको बैठकबाट यस्तो निर्णय गरेको हो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।