केन्द्रीय संस्करण

नेप्सेले सूचीकृत कम्पनीलाई भन्यो, ‘असोजभित्र सूचीकरण शुल्क बुझाउ’

person explore access_timeअसोज १३, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेपाल स्टक एक्सचेञ्ज (नेप्से)ले सेयर कारोबारको लागि सूचीकृत भएका कम्पनीलाई नवीकरण शुल्क बुझाउन आग्रह गरेको छ । नेप्सेले चालु आर्थिक वर्षको शुल्क बुझाउन सार्वजनिक सूचना प्रकाशन गरेको हो । सूचीकरण नवीकरणको लागि असोजभित्र शुल्क बुझाउनुपर्ने व्यवस्था भएकाले बाँकी कम्पनीलाई शुल्क बुझाउन आग्रह गरेको छ ।

५० करोड रुपैयाँभन्दा बढी चुक्ता पुँजी रहेको कम्पनीको लागि नेप्सेले नवीकरण शुल्क १ लाख रुपैयाँ तोकेको छ । त्यस्तै ५० करोडसम्मका कम्पनीलाई ५० हजार रुपैयाँ शुल्क तोकिएको छ । यता, ५० करोड रुपैयाँ चुक्ता पुँजी भएका म्युचुअल फन्डले २५ हजार रुपैयाँ नवीकरण शुल्क बुझाउन पर्नेछ । भने, ५० करोड माथिका म्युचुअल फन्डले ५० हजार रुपैयाँ बुझाउनु पर्ने व्यवस्था छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.