केन्द्रीय संस्करण

‘अफेयर’ का कारण चर्चामा रहने रणवीर कपूरका ६ प्रेमिका

person explore access_timeअसोज १३, २०७७ chat_bubble_outline0

एजेन्सी – बलिउड अभिनेता रणवीर कपूर ३८ वर्षका भए । उनले बलिउडमा अक्सर आफ्ना प्रेमिकाका विषयमा निकै चर्चा पाउने गरेका छन् । उनी हाल बलिउडकै अभिनेत्री आलिया भट्टसँग प्रेममा छन् । उनीहरु केही समयभित्र नै विवाह गर्छन् भन्ने चर्चा भारतीय सञ्चार माध्यमले चलाएका छन् । रणवीरका पिता ऋषि कपूरको मृत्युपछि उनीहरुको विवाह रोकिएको पनि उल्लेख गरिएको छ । 

आलिया रणवीरकी छ नम्बरकी प्रेमिका हुन् । यसअघि पनि रणवीरले ५ जनासँग प्रेमसम्बन्ध गाँसिसकेका छन् । 

रणवीर र कैटरिना कैफको लगभग दुई वर्षसम्म अफेयर चल्यो । र उनीहरुले ब्रेकअप गरे । सन् २०१७ मा फिल्म ‘जग्गा जासूस’ को समयमा उनीहरुले एक अर्कासँग अलग्गिएको बताए । उनीहरुको प्रेमको सुरुवात ‘अजब प्रेम की गजब कहानी’ बाट भएको थियो । 

सन् २०१७ मा नै रणवीरले पाकिस्तानी अभिनेत्री तथा बलिउडकी अभिनेत्री माहिरा खानसँग सम्बन्ध राखेको विषयले चर्चा पायो । माहिराको शाहरुख खानसँगको फिल्म ‘रईस’ रिलीज हुने समयमा नै रणवीर र माहिरा हातमा चुरोट लिएको अवस्थामा भेटिएका थिए । उक्त फोटो सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भएको थियो । 

रणवीर र दीपिका पादुकोणको प्रेमसम्बन्धको बारेमा थाहा नपाउने कमै होलान् । उनीहरु सन् २०१५ मा एक अर्कासँग छुट्टिएका थिए । दीपिका रणवीरसँगको ब्रेकअपपछि डिप्रेशनमा गएकी थिइन् । उनले रणवीरसँगको सम्बन्धको बारेमा अझै पनि समय समयमा बताउने गरेकी छिन् । 

दीपिकासँग सम्बन्धमा हुनुअघि रणवीर फिल्म ‘रकस्टार’की नायिका नगरिस फाखरीसँग सम्बन्धमा थिए । यी दुईको सम्बन्धले पनि निकै चर्चा पाएको थियो । 

यस्तै, रणवीर कुनै समय सोनम कपूरसँग पनि सम्बन्धमा थिए । उनीहरुको सम्बन्ध धेरै चलेन । केही महिनामा नै ब्रेकअप भयो । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.