केन्द्रीय संस्करण

यस्ता छन् मन्त्रिपरिषद् बैठकका २५ निर्णय

person explore access_timeअसोज १२, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । सरकारले प्रहरी महानिरीक्षक शैलेश थापा क्षेत्रीलाई इन्टरपोल महासभामा भाग लिन जान स्वीकृति दिएको छ । असोज ८ गते बसेको मन्त्रिपरिषद बैठकले महानिरीक्षक थापासहित प्रहरी अतिरिक्त महानिरीक्षक हरिबहादुर पाललाई सो महासभामा भाग लिन जान स्वीकृति दिने निर्णय गरेको हो ।

इन्टरपोल महासचिवालयको आयोजना सन् २०२० डिसेम्बर ७ देखि ८ सम्म संयुक्त अरब इमिरेट्समा महासभा हुँदैछ । त्यस्तै सोमबार बसेको मन्त्रिपरिषद बैठकले नेपाल कृषि अनुसन्धान परिषदको कार्यकारी निर्देशकमा डा.दिपककुमार भण्डारीलाई नियुक्त गर्ने निर्णय गरेको छ । असोज ८ र ११ गते बसेको मन्त्रिपरिषदका बैठकका यीसहित २५ निर्णय तलको तालिकामा हेर्नुहोस्: 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.