केन्द्रीय संस्करण

पाल्पामा गोठ भत्किँदा  एकको मृत्यु

person explore access_timeअसोज १२, २०७७ chat_bubble_outline0

बुटवल ।  पाल्पामा गोठ भत्किँदा पुरिएर एक जनाको मृत्यु भएको छ । रिब्दीकोट गाउँपालिका वडा नम्बर–७ डबका बस्ने पुतली बिकको टिनले छाएको १ तले पुरानो गोठ मर्मतको क्रममा भत्किएर एक जनाको मृत्यु् भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाले जनाएको छ ।

प्रहरीका अनुसार मर्मत गर्न गएका  सोही स्थानका ५५ बर्षकाक हरि लम्तरीको च्यापिएर आज दिउँसो  मृत्यु भएको हा । घटनामा सोही स्थानका ४८ वर्षका अमर पेग्मी घाईते भएकामा उनलाई उपचारको लागि युनटाईटेड मिसन अस्पताल पाल्पा पठाइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाले जनाएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.