केन्द्रीय संस्करण

एनएमबि बैंक कार्वन लेखा वित्तीय साझेदारको सञ्चालक समितिमा नियुक्त

person explore access_timeअसोज १२, २०७७ chat_bubble_outline0

एनएमबि बैंक नेट जिरो एसेट ओनर एलाइन्स (एओए) सँगको सहकार्यमा कार्वन लेखा वित्तीय साझेदार (पीसीएएफ) को सञ्चालक समितिमा नियुक्त भएको छ । पीसीएएफ वित्तीय संस्थाहरूको विश्वव्यापी साझेदारी हो, जुन उनीहरूको कर्जा र लगानीसँग सम्बन्धित ग्रीनहाउस ग्यास (जीएचजी) उत्सर्जनको आकलन र खुलासा गर्न सहकार्य गर्छन् । 

पीसीएएफ कर्जा र लगानीले फाइनान्स गरेको ग्रीन हाउस ग्यास उत्सर्जन मापन गरी प्रस्तुत गर्ने उद्योगको नेतृत्वमा संस्थागत सम्पत्तिको पहल गर्न संयुक्त राष्ट्र संघले आयोजना गरेको अन्तर्राष्ट्रिय गठ बन्धनसँग मिलेर काम गर्छ ।
 पीसीएएफ द्रुत गतिमा विकसित हुँदैछ । गत सेप्टेम्बरमा यसको विश्वव्यापी प्रक्षेपण ५ ट्रिलियनभन्दा बढी सम्पत्ति थियो । ५० वित्तीय संस्थाबाट शुरु भएको यो पहल ७५ वित्तीय संस्थामाझ पुगेको छ । अहिले यसको सम्पत्ति १२ ट्रिलियन अमेरिकी डलरभन्दा बढी पुगेको भनिएको छ । 

एनएमबी एओएको प्रतिनिधिका रुपमा सञ्चालक समिति सदस्यका रुपमा नियुक्त भएको हो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.