केन्द्रीय संस्करण

जनकपुरमा राजश्व टोलीद्वारा सुनचाँदी पसलमा छापा

person explore access_timeअसोज ९, २०७७ chat_bubble_outline0

जनकपुर । जनकपुरमा सुनचाँदी बजारमा राजश्व कार्यलयले छापा मारेको छ । शुक्रबार राजश्व कार्यालय पथलैयाबाट आएको एक टोलीले प्रदेश नम्बर दुईको अस्थायी राजधानी जनकपुरको पुरानो बजारस्थित सुनचाँदीका केहि पसलमा छापा मारेको हो । 

गोप्य उजुरीको आधारमा राजश्व कार्यालयको टोलीले सुनचाँदी पसल तथा कारखानामा छापा मारी आवश्यक कागजात लगायतको सामग्री लगेको जनाइएको छ । राजश्व कार्यालय पथलैयाका प्रमुख राजन बिसीको नेतृत्वमा रहेको टोलीले १० वटा सुनचाँदी पसल तथा कारखानामा छापा मारेको हो ।

ती सुनचाँदीका पसल तथा कारखानाका कागजातहरु अनुसन्धानका लागि लगेको राजश्व कार्यालय पथलैयाका प्रमुख राजन बिसीले जनाए ।  उनले अनुसन्धान गरि पुनः उनीहरुको कागजात बुझाइने जानकारी दिए । कुनै कमी कमजोरी देखिए कारबाही प्रकृया समेत अगाडी बढाइने उनले स्पष्ट पारे । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.