ad

डलर साट्न बोलाएर ५ लाख लुटपाट

person explore access_timeअसोज ९, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेपाली पैसासँग सस्तोमा डलर साट्न बोलाएर गोरखा घर भई धापासी बस्ने शुदर्शन थापालाई ३ जना मिलेर लुटेका छन् । बिहीबार सूर्यविनायक नगरपालिका–२ बालकोट स्थित रोज भिलेजमा बोलाएर उनीहरुले ‘डलर हो’ भन्दै कागजको पोको दिएर ५ लाख लुटेर भागेका हुन् ।


पोर्चुगल बसेर फर्केका ३० वर्षीय थापालाई लुटेरा समूहले सस्तोमा डलर साट्दा ५० प्रतिशत फाइदा हुने भन्दै नाफा बाँड्ने आश्वासन दिएका थिए । सो लोभमा धापासीबाट बालकोट पुगेका थापाले उल्टै ५ लाख गुमाए ।लुटपाटमा संलग्न मध्ये एकजनालाई पक्राउ गरिएको महानगरीय प्रहरी वृत ठिमीका डिएसपी ऋषिराम कँडेलले रातोपाटीलाई बताए । पक्राउ पर्नेको नाम प्रहरीले सार्वजनिक गरेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।