ड्रग्स मामिलामा अनुसन्धानको दायरा बढ्यो, चार हिरो पनि एजेन्सीको निशानामा

person explore access_timeअसोज ८, २०७७ chat_bubble_outline0

ड्रग्स मामिलामा एनसीबीको रडारमा चार हिरो पनि परेका छन् । यद्यपि, ती कुन हिरो हुन् त्यसको जानकारी अहिलेसम्म प्राप्त भएको छैन । टाइम्स नाउका अनुसार सुशान्त सिंह राजपूतको ट्यालेन्ट म्यानेजर जया साहाले सोधपुछको क्रममा बलिउडका थुप्रै ए–लिस्टर्सको नाम लिएका छन् । स्रोतका अनुसार एनसीबीले चाँडै नै यी कलाकारको नाम बारे जानकारी दिनेछ । यसबाहेक ड्रग्स केसमा थप अनुसन्धान हुनसक्छ ।


यसअघि दीपिका पादुकोण, श्रद्धा कपुर, सारा अली खान र रकुल प्रित सिंहलाई बुधबार एनसीबीले समन पठायो । दीपिका पादुकोणलाई शुक्रबार, सारा अली खान र श्रद्धा कपुरलाई शनिबार सोधपुछका लागि बोलाएको छ । सारा र श्रद्धा कपुरको घर एनसीबीको समूह नोटिस दिन पुगेका छन् । यो मामिलामा रिया चक्रवर्ती, शौविकसमेत थुप्रैलाई जेल पठाइसकिएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।