केन्द्रीय संस्करण

ओखलढुंगामा ६ जना नयाँ कोरोना संक्रमित थपिए

person explore access_timeअसोज ८, २०७७ chat_bubble_outline0

ओखलढुुंगामा थप ६ जना नयाँ कोरोना संक्रमित थपिएका छन् । गत सोमबार जिल्लाका विभिन्न क्वारेन्टिनमा रहेका ३१ जनाको थ्रोट स्वाब संकलन गरेर परीक्षणमा पठाइएका मध्ये बिहीबार ६ जनाको रिपोर्ट पोजेटिभ आएको हो ।

यसअघि जिल्लामा कोरोना पोजेटिभ देखिएका जनप्रतिनिधि, पत्रकार सहित उनीहरुको सम्पर्कमा आएका ३० जना ब्यक्तिसहित अन्य ३१ जनाको थ्रोट स्वाब परीक्षणमा पठइएकोमा नयाँ ६ जनामा कोरोना पोजेटिभ देखिएको जिल्ला स्वास्थ्य प्रमुख सुमन तिवारीले जानकारी दिए ।

यसअघि कोरोना पोजेटिभ देखिएका ३० मध्ये चार जनाको भने दोस्रो परीक्षण रिपोर्ट पनि पोजेटिभ आएको छ । अन्य २६ जनाले कोरोनालाई जित्न सफल भएको स्वास्थ्य प्रमुख तिवरीको भनाइ छ । नयाँ कोरोना संक्रमित देखिएकामध्ये धनुसा तथा महोत्तरीबाट आएका केही प्रहरी र केही सर्वसाधारण रहेका छन् । 

जिल्लामा बिहीबार सम्ममा कोरोना संक्रमितको संख्या ६५ पुगेको छ । यी मध्ये ५४ जना विभिन्न समयमा उपचारपछि डिस्चार्ज भएका छन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.