केन्द्रीय संस्करण

आज साँझ ७ बजे भर्चुअल माध्यमबाट सार्वजनिक हुँदैछ ‘यामाहा रे जेडआर १२५ एफआई’

person explore access_timeअसोज ७, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । यामाहा नेपालले नयाँ यामाहा ‘रे जेडआर १२५ एफआई’को भर्चुअल माध्यामबाट लन्च गर्ने भएको छ । आज साँझ ७ बजे नेपालकै पहिलो भर्चुअल बिक्री शुभारम्भ (लन्चिङ्ग) समारोह आयोजना गर्न लागिएको यामाहा नेपालले जनाएको हो । 

उक्त समारोह यामाहा नेपालको औपचारिक युट्युब च्यानलबाट प्रसारण हुनेछ । २०२० को यामाहा रे जेडआर १२५ एफआईमा बीएस ६ बाहिर जाने मोडेलको तुलनामा कस्मेटिक अपग्रेडहरू गरिएका छन् ।

सुविधाहरूको सन्दर्भमा ९थ्० आकारको लेड पोजिस्निङ्ग लाइट, नयाँ डिजिटल इन्सट्रुमेन्ट क्लस्टर स्टप र स्टर्ट सिस्टम, स्मार्ट मोटर जेनेरेटर आवाज रहित सुरुवातको लागि, साइड स्ट्याण्ड कटअफ स्विच र युनिफाइड ब्रेकिङ्ग सिस्टम छन् । साथै, यो स्कूटर फसिनो १२५ एफआई बीएस ६ जस्तै हल्का छ ।

समारोहमा सम्पूर्ण नयाँ यामाहा रे जेडआर १२५ एफआइको अनावरण हुनेछ । जहाँ दर्शकहरुले यो नयाँ उत्पादनको बनावट र विशेषताहरुको अनुभव गर्न पाउनुका साथसाथै बिक्री शुभारम्भ समारोहको थ्रीडी अनुभवको माध्यमबाट नयाँ यामाहाको मुख्यमुख्य भागहरुमा गहन अध्ययन गर्न सक्नेछन् ।

यसका साथै यामाहा नेपालले सोही समारोहको दौरान सम्पूर्ण नयाँ रे जेडआर १२५ एफआइका भाग्यशाली विजेताको नाम पनि घोषणा गर्नेछ । जसअनुसार यही विशेष थ्रीडी बिक्री शुभारम्भ समारोहको लागि यामाहा नेपालको वेबसाइटमार्फत् आफ्नो नाम दर्ता गराउनेहरुमध्येबाट एकजनालाई भाग्यशाली विजेता चयन गरिने कम्पनीले जनाएको छ ।

सम्पूर्ण नयाँ यामाहा रे जेडआर १२५को यो खास बिक्री शुभारम्भ समारोहलाई यामाहा नेपालको औपचारिक युट्युब च्यानल ‘यामाहा नेपाल’मा आज साँझ७ बजे प्रत्यक्ष प्रसारण हुनेछ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.