केन्द्रीय संस्करण

डा. केसीलाई ट्रमा सेन्टर पुर्‍याइयो

person explore access_timeअसोज ६, २०७७ chat_bubble_outline0
फाइल तस्बिर

काठमाडौं । डा गोविन्द केसीको स्वास्थ्य अवस्था कमजोर भएपछि जुम्लाबाट नेपालगञ्ज हुँदै काठमाडौं ल्याइएको छ । 

डा. केसीलाई महाराजगंजस्थित टिचिङ अस्पतालमा लैजाने पूर्व तयारी भए पनि प्रहरीले राष्ट्रिय ट्रमा सेन्टर पु¥याएको छ । राष्ट्रिय ट्रमा सेन्टरका प्रमुख डाक्टर सन्तोष पौडेलकाअनुसार डा. केसीले स्वास्थ्य जाँच गर्न मानेका छैन् ।  ‘उहाँले इच्छा विपरित यहाँ मलाई ल्यायो भन्नु भएको छ,’ उनले भने, ‘उहाँलाई मैले भखरै भेटेको थिएँ, ट्रमा सेन्टर सहज तरिकाले राख्छौँ भनेका छौं ।’  
डा. केसीलाई ट्रमा सेन्टरको इमरजेन्सी कक्षमा राखिएको उनले बताए । 

जुम्लाबाट सोमबार नेपालगञ्ज आएका केसीले भेरी अस्पतालको आईसीयूमा पनि अनशन जारी राखेका थिए । आफ्ना मागहरु पूरा नहुँदासम्म अनशन नतोड्ने अडान डा. केसीले लिरहेका छन् । भदौ ९ गतेदेखि डा. केसी १९ औं सत्याग्रहमा सुरु गरेका थिए ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.