केन्द्रीय संस्करण

ज्योतीले बनाए ‘गंजागोल’

person explore access_timeअसोज ६, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं – कलाकार ज्योती काफ्लेको लेखन तथा निर्देशन रहेको टेलिश्रृंखला ‘गंजागोल’ सोमबारबाट प्रसारण सुरु भएको छ । बिभिन्न हास्य श्रृखला निर्देशन गर्दै आएका ज्योतीको यो टेलिश्रृखला ‘गंजागोल’ प्रत्येक नेपाल टेलिभिजन मार्फत प्रसारणसुरु भएको हो ।

टेलिश्रृखला प्रत्येक सोमबार ७ ः२५ मा प्रसारणमा आउने गरेर प्रसारण सुरु भएको हो । ‘भद्रगोल’ छोडेपछि काफ्ले आफ्नै प्रोडक्सन फोके नेपाल मिडिया प्रालिबाट यो टेलिश्रृखला तयार पारेका हुन् । टेलिभिजनबाट प्रसारण भएलगत्तै यो डिजिटल माध्यम युट्युबमा समेत आउने छ । 

अभिनयमा डा.बाबुराम भट्टराई र केपी ओलीको नक्कल गर्र्दै आएका काफ्ले ‘गंजागोल’मा पनि बिभिन्न नेताहरुकै भुमिकामा देखिने छन् । 

प्रकाश कुमार सुवर्णकार निर्माता रहेको टेलिश्रृंखलामा दिलीप विष्ट र रामकृष्ण कँडेलले छायांकार रहेका छन् ।

शिवहरि नेपाल, रोशनी सापकोटा, विद्या कार्की, सुमन ज्योति नेउपाने (ल्याङ्ग्री दादा), प्रकाश स्वर्णकार (बबुवा थारु), बन्दना कार्की, सुसन राई (भाले), पुजन घिमिरे, सिर्जना जिसी, पूजा पन्त, रियाज काफ्ले, बिपना बस्नेत (नक्कली हिसिला), राजन भुजेल (हल्दार), सुशान्त पाठकलगायत कलाकारको टेलिश्रृखलामा अभिनय रहनेछ  । 

‘हाँस्य ब्यंग्यको शैलीबाट समाजका बिभिन्न बिषय टेलिश्रृखला मार्फत प्रस्तुत गरिने काफ्लेले बताए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.