केन्द्रीय संस्करण

आगामी ४ दिन मुलुकका अधिकांश स्थानमा वर्षा हुने, सतर्क रहन आग्रह

person explore access_timeअसोज ५, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । राष्ट्रिय विपद् जोखिम न्युनिकरण तथा व्यवस्थापन प्राधिकरणले आगामी ४ दिन मुलुकका अधिकांश स्थानमा वर्षा हुने सम्भावना देखिएकोले सबैलाई सतर्क रहन आग्रह गरेको छ । आज एक विज्ञप्ति जारी गर्दै प्राधिकरणले वर्षापछि जाने बाढी पहिरो र डुबानसहित हावाहुरी र चट्याङ पर्ने सम्भावना समेत देखिएकोले सबैलाई सतर्क  रहन आग्रह गरेको हो ।

साथै बस्ती नजिकै बाढी, पहिरो, डुबान र कटानको जोखिमको आंकलन गरी नजिकैका सुरक्षाकर्मी एवम् स्थानीय तहसँग समन्वय गरी सुरक्षित स्थानमा बस्न समेत प्राधिकरणले सर्वसाधारणलाई आग्रह गरेको छ । साथै कुनै विपत्ति आइलागेमा मौसम विज्ञान विभागको टोल फ्रि नम्बर ११५५ मा फोन गर्न समेत आग्रह गरिएको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.