केन्द्रीय संस्करण

जनयुद्धको पीडामा मनिषको ‘बिलाप’

person explore access_timeअसोज ४, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । गीतकार मनिष बसिष्टको नयाँ गीत ‘बिलाप’ सार्वजनिक भएको छ । गायक सजल न्यौपानेको स्वर तथा संगीत रहेको गीतमा रिदम कँडेलको एरेन्ज रहेको छ  गीतको म्युजिक भिडियोमा प्रमिला खनालको अभिनय रहेको छ ।

भिडियोले जनयुद्धका बेला एउटी आमाले आफ्नो शिशु गुमाउनु पर्दाको पीडाले उनको मनबाट मानवता र ईश्वरप्रतिको आस्था र विश्वास कसरी हट्छ भन्ने कुरा देखाउन खोजेको छ ।  गम्भिर बिष्टको निर्देशन रहेको भिडियोमा सुबोल थापाको कोरियोग्राफी,नवराज उप्रेतीको छायाँकन र नविन निरौलाको सम्पादन रहेको छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.