केन्द्रीय संस्करण

नायिका पायल घोषले लगाइन् अनुराग कश्यपमाथि यौन उत्पीडनको आरोप

person explore access_timeअसोज ४, २०७७ chat_bubble_outline0

अभिनेत्री पायल घोषले फिल्म निर्माता अनुराग कश्यपमाथि यौन उत्पीडनको आरोप लगाएकी छिन्् ।

पायल घोषले अनुराग कश्यपलाई ट्वीटरमा ट्याग गर्दै लेखेकी छिन्, ‘अनुराग कश्यपले ममाथि जबरजस्ती गरे । नरेन्द्र मोदी जी उनीविरुद्ध कारवाही गर्न र यी सृजनात्मक पुरुष पछाडिको राक्षसी अनुहारलाई देशभरी उदाङ्गो पारिदिन आग्रह गर्दछु । मैले यस्तो कुरा गर्दा, यसले मलाई नै क्षती पुर्याउँछ र थाहा छ कि मेरो सुरक्षामा खतरा छ । कृपयाा मद्दत गर्नुहोस् ।’

पायलको यो ट्वीटलाई अभिनेत्री कंगना रनौतले रिट्वीट गरेर मीटू ह्याशट्याग लगाउँदै लेखिन्, ‘हरेक आवाज महत्वपूर्ण हुन्छ । अनुराग कश्यपलाई पक्राउ गर ।’

पायल घोषको यो ट्वीटलाई रिट्वीट गर्दै राष्ट्रिय महिला आयोगकी अध्यक्ष रेखा शर्माले घटनाको विषयमा थप जानकारी माग गरेकी छिन् । रेखा शर्माले आफ्नो ट्वीटमा लेखेकी छिन्, ‘तपाईंले मलाई ncw@nic.in र @NCWIndia मा विस्तारपूर्ण आफ्नो पक्ष पठाउन सक्नुहुन्छ । पूरा घटना हेरिनेछ ।

रेखा शर्माको यो स्वतः सज्ञानमा पायल घोषले उनको ट्वीटलाई रिट्वीट गर्दै लेखिन्, ‘धन्यवाद, म त्यस्तै गर्नेछु ।’

पूरा घटनामा अनुराग कश्यपको प्रतिक्रियाको प्रतिक्षा थियो ।

अनुराग कश्यपले पनि अबेर राती करिब १ बजेतिर हिन्दी भाषामा चारवटा ट्वीट गरे । अनुरागले आफ्नो ट्वीटमा लेखे, ‘मलाई चुप गराउनका लागि यत्तिका समय लाग्यो ? खैर, केही छैन । मलाई चुप गराउँदा गराउँदै यति झुटो बोल्यौ कि महिला भएको नाताले अन्य महिलालाई पनि तान्यौ ? थोरै त मर्यादा राख्नुहोस् म्याडम । यति मात्रै भन्छु कि जतिपनि आरोप छ, त्यो सबै आधारहीन हो ।’

अनुरागले पायलको आरोपको जवाफमा भने ‘मेरी जेठी श्रीमती हुन् वा दोस्री, वा कुनै प्रेमिका वा ती सबै अभिनेत्री जोसँग मैले काम गरेको छु, अथवा ती सबै युवती वा महिलाको समूह जसले सधैं मसँग काम गर्दै आएका छन्, वा ती सबै महिला जसलाई मैले एक्लै वा जनताबीच भेटेँ, म यस्तो प्रकारको व्यवहार न त गर्छु न कुनै पनि हालतमा सहन सक्छु ।’

‘बाँकी जे होला हेर्दै जाऔं । तपाईंको भिडियोमा नै देखिन्छ कि कति साँचो हो कति होइन । तपाईंका लागि प्रार्थना र प्रेम । तपाईंको अंग्रेजीको जवाफ हिन्दीमा दिएका कारण माफी चाहन्छु ।’

अभिनेता सुशान्त सिंह राजपूतको मृत्युपछि बलिउडमा आरोप–प्रत्यारोप बढ्दै छ । गुटबन्दी र नेपोटिजमको कुरा पनि उठाइएका छन् ।

को हुन् पायल घोष ?

पायल सन् २०१७ मा ‘पटेलकी पंजाबी शादी’ फिल्ममा अभिनेता परेश रावलकी छोरी बनेकी थिइन् । पायल बलिउडकी लोकप्रिय अनुहार होइनन् । उनले दक्षिण भारतकी केही फिल्ममा पनि अभिनय गरेकी छिन् । उनले धेरैजसो तेलुगू फिल्ममा काम गरेकी छिन् । पायल लोकप्रिय टिभी शो साथ निभाना साथिया टु मा पनि देखिएकी थिइन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.