केन्द्रीय संस्करण

स्वयम्भुमा ८० परिवारलाई खाद्यान्न वितरण

person explore access_timeअसोज ३, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । कोरोनाभाइरस संक्रमण नियन्त्रणका लागि गरिएको लकडाउनका कारण समस्यामा परेका काठमाडौंको स्वयम्भु क्षेत्रका स्थानीय ८० परिवारलाई खाद्यान्न सामाग्री वितरण गरिएको छ । 

स्वयम्भु एथलेटिक्स ट्रेनिङ्ग सेन्टर क्लब र नेपालतामाङ्ग सांस्कृतिक विकास केन्द्रको समन्वयमा शनिवार आयोजित एक कार्यक्रमका बीच काठमाडौं महानगरपालिकाका प्रवक्ता तथा वडा नं १५ का अध्यक्ष ईश्वरमान डंगोलले राहत वितरण गरेका थिए । 

काठमाडौं महानगरपालिकाले उपलब्ध गराएको खाद्यान्न सामाग्री मजदुर तथा विपन्न परिवारलाई वितरण गरिएको हो । अधिकांश मजदुर तथा सामान्य कामकाज भएका परिवार समस्यामा परेको थाहा पाएपछि राहतका लागि वडा कार्यलयमा माग गरिएको र प्राप्त राहत सामाग्री वितरण गरिएको क्लबका उपाध्यक्ष श्रीकृष्ण महर्जनले जानकारी दिए । 

राहत वितरण कार्यक्रममा काठमाडौं महानगर पालिका वाडा नं १५ का सदस्य मैयालक्ष्मी महर्जन, समाजसेवी नानी तामाङ्ग, स्वयंमु एथलेटिक्स क्लबका अध्यक्ष तथा प्रमुख प्रशिक्षक रमेश सुनार, महासचिव शैलेन्द्र मान श्रेष्ठलागायतको उपस्थिती रहेको थियो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.