केन्द्रीय संस्करण

सिन्धुपाल्चोकका १ सय ८६ पहिरो पीडितलाई  युवा संघको राहत

person explore access_timeअसोज ३, २०७७ chat_bubble_outline0

नेकपा निकट युवा स‌ंगठन राष्ट्रिय युवा संघले सिन्धुपाल्चोकका १ सय ८६ परिवारलाई राहत वितरण  गरेको छ । शनिबार बाह्रबिसे नगरपालिका वडा नम्बर ७ स्थित भिरखर्क र नागपुजेका पहिरो प्रभावितलाई चामल, दाल, तेल, दाल लगायतका खाद्य सामग्री वितरण गरेको हो । 

प्रतिपरिवार १ बोरा चामलका दरले १ सय ८१ बोरा चामल, २५ र ३० किलोको १४ बोरा दाल,  १ सय ९० लिटर तेल, ८० किलो नुन वितरण गरिएको  संगठनका संयोजक रामप्रसाद सापकोटा दीपशीखाले बताए । उनले पूर्ण क्षति भएका १६ घरलाई केही दिनपछि जस्तापाता वितरण गर्ने पनि जानकारी दिए। 

संघले बाह्रबिसे नगरपालिकाकी उपप्रमुख सुशीला पाख्रीनलाई पीडितलाई वितरणका लागि राहत सामग्री हस्तान्तरण गरेसँगै उनले राहत सामग्री उपलब्ध गराएकोमा  आभार प्रकट गरिन । पीडितलाई नगरपालिकाको संयोजनमा शनिवार राहत वितरण सम्पन्न गरिएको छ । 
गत भदौ २८ गते राति गएको पहिरोको घटनामा  बाह्रबिसेको नागपुजे र भिरखर्कका १६ जनाको शव प्राप्त भएको छ भने १५ जना हराइरहेका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.