केन्द्रीय संस्करण

जुम्लाका दुई डाक्टर विभूषित

person explore access_timeअसोज ३, २०७७ chat_bubble_outline0

जुम्लाको कर्णाली स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान शिक्षण अस्पतालमा कार्यरत दुई जना चिकित्सक प्रबल जनसेवा श्रीबाट विभूषित भएका छन् ।

 प्रतिष्ठानका अस्पताल निर्देशक चिकित्सक मंगल रावल र चिकित्सक धिरज गुरुङ संविधान दिवस तथा राष्ट्रिय दिवसको उपलव्धमा राष्ट्रपतिमार्फत प्रबल जनसेवा श्रीबाट विभूषित भएका हुन् । लामो समयदेखि प्रतिष्ठानमा कार्यरत चिकित्सकद्वयले कर्णालीका बिरामीहरुलाई सेवा गर्दै आएका छन् भने पछिल्लो सयममा कोरोना भाइरस रोकथाम तथा नियन्त्रणमा उनीहरुको महत्त्वपूर्ण भूमिका रहेको छ । 

विभूषित चिकित्सक रावलले यस्ता किसिमका सम्मान तथा विभूषितले काम गर्ने मान्छेलाई अझै उर्जा मिलेको बताए ।
 उनले भने, ‘आफ्नो कामको क्रियाशीलतामा निखार ल्याउने र अझै काम गर्नु पर्दछ । यसले झन देश, जनताको सेवाप्रति उत्साहित बनाएको छ ।’ त्यसैगरी चन्दननाथ नगरपालिका– १ जुम्लाका भाषाविद् रमानन्द आचार्य पनि प्रवल जनसेवा श्रीबाट विभूषित भएका छन् । एक दशक लामो समयदेखि जुम्ली खसको शब्दकोष तयार गर्दै आएका आचार्य संविधान दिवसमा राष्ट्रपतिमार्फत विभूषित भएका हुन् ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.