केन्द्रीय संस्करण

बसुन्धाराको आइसोलेशनबाट कोरोना संक्रमित थुनुवा फरार

person explore access_timeअसोज २, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । कोरोना संक्रमण पुष्टि भएका थुनुवा प्रहरीको सुरक्षा घेरामा रहेको आइसोलेशनबाट भागेका छन् । लागुऔषध नियन्त्रण ब्यूरोको नियन्त्रणमा रहेका काभ्रेको नमोबुद्ध नगरपालिका–६ घर भएका रमेश तामाङ शुक्रवार बिहानीपख भागेका हुन् । 

बसुन्धारास्थित कान्तिपुर डेण्टल एण्ड जनरल हस्पिटलको आईसोलेशनाट कोरोना संक्रमण पुष्टि भएका थुनुवा भागेको लागु औषध नियन्त्रण ब्यूराका एसएसपी दिलिप चौधरीले रातोपाटीलाई बताए ।  तामाङमा गौशालाबाट ४ सय सेट नाइट्रोभ्याट, डाईजेपाम र फेनारगन सहित पक्राउ परेका थिए । उनी यसअघि पनि लागुऔषध मुद्धाका फरार आरोपी हुन् । 

शुक्रबार बिहान पौने २ बजेतिर श्रीमतीले उनलाई ट्याक्सीमा हालेर भगाएको प्रहरी स्रोतको भनाई छ । उनलाई पक्राउ गर्न ब्युरोको जम्बो टोली खटिएको छ ।  उनीसँगै प्रहरीका एक इन्स्पेक्टर पनि आईसोलेशनमा थिए । ती इन्सपेक्टर पनि लागुऔषध कारोबारीसँग सम्पर्कमा देखिएपछि पक्राउ  परेका हुन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.