केन्द्रीय संस्करण

कोरोना मुक्त भए देवीराम

person explore access_timeअसोज २, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । हास्य कलाकार देवीराम पराजुली ‘भोक लाग्यो’ कोरोनामुक्त भएका छन् । दुई साताअघि संक्रमण पुष्टि भएका उनी अहिले कोरोना मुक्त भएका छन् ।  कोरोना संक्रमित हुँदा पनि फेसबुकबाट जानकारी दिएका उनले अहिले कोरोना मुक्त हुँदा पनि फेसबुकबाटै जानकारी दिएका छन् । 

कोरोना मुक्त भएपछि फेसबुकमा उनले लेखेका छन् ‘मलाई फेसबुक, टेलिफोन, पत्रपत्रिका, प्रत्यक्ष वा परोक्ष्य रुपमा सुस्वास्थ्यको कामना गर्नु हुने तपाई तमाम आमा, बुबा, दाजु, भाइ, दिदी बहिनी, साथी, संगी, इष्टमित्र, पत्रकार, कलाकार सम्पूर्ण महानुभावप्रति हार्दिक आभार ब्यक्त गर्दै हार्दिक धन्यवाद व्यक्त गर्दछु । आइ एम वेल नाउ अर्थात म अहिले ठिक छु ।’
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.