केन्द्रीय संस्करण

‘दिलको राजधानी’मा शिल्पा र दुर्गेश

person explore access_timeअसोज २, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । अभिनेत्री शिल्पा पोखरेल र दुर्गेश थापाको अभिनय रहेको गीत ‘दिलको राजधानी’ सार्वजनिक भएको छ । कृष्ण कँडेलको शब्द, बिन्दु परियार र बिक्रम परियारको स्वर रहेको गीतको भिडियोमा रवीन्द्र तितुंग लामाको समेत अभिनय गरेको छ ।

विक्रम चौहानको निर्देशन रहेको म्युजिक भिडियोमा प्रकाश खड्काको छायाँकन, मिलन विश्वकर्माको सम्पादन रहेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.