केन्द्रीय संस्करण

गुल्मीबाटै कोरोना परीक्षण सुरु : परराष्ट्रमन्त्रीद्वारा उद्घाटन

person explore access_timeअसोज १, २०७७ chat_bubble_outline0

गुल्मी । विहीवारदेखि  गुल्मीमा पिसिआर मेशिनबाट स्वाब परीक्षण सुरु गरिएको छ । परराष्ट्रमन्त्री प्रदिप ज्ञवालीले सदरमुकाम तम्घासमा मेशिन उद्घाटन गरेका थिए । मन्त्री ज्ञवालीले ल्याएर आएको पिसिआर मेशिनले आज स्वाबको सफल परीक्षण गरिएको जिल्ला अस्पतालका सुपरिटेण्डेन डाक्टर उत्तम पाच्याले जानकारी दिए ।

मन्त्री ज्ञवालीले कोरोना भाईरसको संक्रमणको अन्त्यपछि जिल्ला अस्पतालका लागि उक्त मेशिन महत्वपुर्ण सम्पत्ति भएको र अन्य विमारको परीक्षणलाई पनि काम दिने बताए । 

 यसअघि साउन ३ गते मन्त्री ज्ञवालीले ल्याएर आएको पिसिआर मेशिनको प्राविधिक पक्षमा  विज्ञ जनशक्ति नभएका कारण  काठमाडौं पठाईएको थियो । मन्त्री ज्ञवालीले ल्याएको उक्त मेशिन कसैले बिग्रेको त कसैले नक्कली ल्याएको आरोप लगाएका थिए । 

यसबारे मन्त्री ज्ञवालीले भने, ‘त्यस्ता नकारात्मक हल्ला फैलाउनेहरुलाई मेरो भन्नु केही छैन । तर यति भन्न चाहन्छु कि लेख्नु भन्दा पहिला राम्रोसँग बुझी दिनुहोला ।   शब्दको निकै ठुलो महत्व छ । राम्रो कामलाई राम्रो भन्न सक्नुपर्छ । सकरात्मक कुरालाई पनि नकरात्मक भन्नु राम्रो होइन् ।’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.