केन्द्रीय संस्करण

‘पन्छी’ बनेर उड्दै आइन् एलिना

person explore access_timeअसोज १, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । गायिका एलिना चौहानले नयाँ गीत ‘पन्छी’ल्याएकी छन् । लोक आधुनिक स्वादका गीत चल्तीमा रहेको बेला एलिनाको ‘पन्छी’ भने केही फरक शैलीको रहेको छ । सुदीप आत्रेयको शब्द र किरण माइकल घिमिरेको संगीतमा रहेको गीतको भिडियोमा धन कमाउने सपना बोकेर बिदेश पुगेका नेपाली चेलीले भोग्नु परेको पीडा प्रस्तुत गरिएको छ ।

फरज अर्पणले निर्देशन गरेको गीतको भिडियोमा गायिका एलिना स्वयम्, नम्रता अर्याल, गणेश पौडेल, सन्तोषकुमार थीनलगायतले अभिनय रहेको छ । भिडियोमा निर्देशक अर्पणकै छायांकन र सम्पादन  समेत रहेको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.