केन्द्रीय संस्करण

कैलालीमा निषेधाज्ञा केही खुकुलो, सवारीसाधनमा जोरबिजोर हटाइयो

person explore access_timeभदौ ३१, २०७७ chat_bubble_outline0

कैलाली । कैलालीमा निषेधाज्ञाको जारी राखिएको छ । कैलालीका प्रमुख जिल्ला अधिकारी यज्ञराज बोहोराले जिल्लामा कोरोना भाइरसको संक्रमण बढीरहेको भन्दै  निषेधाज्ञा जारी राखिएको बताए । तर निषेधाज्ञा केही खुकुलो बनाइएको छ ।

सार्वजनिक सवारी साधनको हकमा जोरबिजोर प्रर्णाली हटाइएको छ भने ५० प्रतिशत यात्रु बोक्न पाइइने मापदण्ड अबलम्बन गरेको छ ।

व्यापार व्यवसाय पहिलाको जस्तै मापदण्ड प्रयोग गरि संचालन गर्न पाइने भए पनि खेलकुद, शैक्षिक संस्था भने अर्को सूचना जारी नहँुदासम्म बन्द रहने छन् ।  होटलहरु भीडभाड नहुने गरी संचालन गर्न पाइने छ । तर राति १० बजेदेखि ५ बजेसम्म अत्यावश्यक काम बाहेक हिड्डुल गर्न रोक लगाइएको छ । 

  
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.