केन्द्रीय संस्करण

ध्रुवदत्तको फिल्म ‘शून्य’ सार्वजनिक

person explore access_timeभदौ ३१, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । पछिल्लो समय बेलायत बस्दै आएका अभिनेता ध्रुव दत्तको एकल अभिनय रहेको छोटो फिल्म ‘शून्य’ सार्वजनिक भएको छ । सनम वैरागको निर्देशन रहेको फिल्ममा कोभिड १९ महामारीले निम्त्याएको संकटपूर्ण अवस्था मार्मिक र भावनात्मक रूपले चित्रण गरिएको छ । 

फिल्मले प्रवासमा रहेको बेला कोभिड १९ का कारण जन्मभूमि फर्कन नसक्दा मनमा परेको बेदना र पीडा समेत देखाउन खोजेको छ ।  भिजन संसारको प्रस्तुति, कृष्णबहादुर लाम्गादेको निर्माण, गोपी सापकोटाको कथा र शन्तकुमार राईको छायांकन फिल्ममा छ ।

फिल्मको सबटाईटल ज्ञानेन्द्र रावतले गरेका हुन् भने स्वरांकन शशी थापा सुब्बा, सुस्मिता थापा, अभिमन्यू बैराग र सनम बैरागले गरेका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.