केन्द्रीय संस्करण

बारामा चट्याङ लागेर एकको  मृत्यु

person explore access_timeभदौ ३०, २०७७ chat_bubble_outline0

बारा । बारामा चट्याङ लागेर एक जनाको मृत्यु भएको  छ ।  मंगलवार बिहान जितपुरसिमरा उपमहानगरपालिका वडा नम्बर-१४ स्थित दुधौरा खोलामा टायर गाडामा बालुवा लोड गरिरहेका  वर्ष ४२ को धर्म प्रसाद रायक चौधरीको चटयाङ लागेर ज्यान गएको हो  ।

चौधरीको डुमरवानास्थित स्थानीय डुमरवाना पोली क्लिनिकमा उपचारको क्रममा मृत्यु भएको बारा प्रहरी प्रवक्ता डिएसपी गौतम मिश्रले जानकारी दिए । घटनामा वर्ष २७ वर्षीय तेतर माझी समेत सामान्य घाइते भएका छन् । 

यसैबीच बारामा २ किलोग्राम लागूऔषध अफिमसहित  एक  वृद्धलाई सशस्त्र प्रहरीले  पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा  पचरौता नगरपालिका–६ पकडीया बस्ने  बर्ष ६० का सहजमान मिया अन्सारी रहेको सशस्त्र प्रहरी बल, नेपाल नम्बर १२ गण हेडक्वार्टर प्रमुख एसपी रविनराज कर्णजितले बताए । उनी भारतीय सीमानासँग जोडिएको ईनर्वास्थित दशगाजा क्षेत्रबाट पक्राउ गरेका हुन् ।  
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.