केन्द्रीय संस्करण

गौरव र मेनुकालाई ‘गाउँघरै रमाइलो’

person explore access_timeभदौ २९, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । अभिनेता गौरव पहारी र अभिनेत्री मेनुका प्रधान अभिनित भिडियो ‘गाउँघरै रमाइलो’ सार्वजनिक गरिएको छ । भिडियोमा गौरव र मेनुका प्रेमिल जोडीको रुपमा प्रस्तुत भएका छन् ।  साजन राईको स्वर रहेको गीतले आफ्नो माटो र यस माटोले जोडिदिएको सम्बन्ध नै राम्रो र आफ्नो गाउँघर रमाइलो हुन्छ भन्ने सन्देश दिन खोजेको छ ।

रमेश कार्कीको शब्द र गायक राईकै संगीत रहेको गीतमा सञ्जिव बराइलीको म्युजिक एरेन्ज छ ।  भिडियो किरण चाम्लिङ राई र भुपेन्द्र तुम्बाहाम्पेले निर्देशन गरेका हुन् । भुपेन्द्र स्वयंको छायाँकन रहेको भिडियो अनिल रानाले सम्पादन गरेका हुन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.