केन्द्रीय संस्करण

भारतद्वारा बाढी पहिरोबाट प्रभावित जिल्लामा राहत सामाग्री प्रदान

person explore access_timeभदौ २८, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । भारत सरकारले बाढी पहिरोबाट प्रभावित नेपालका विभिन्न जिल्लामा राहत प्रदान गरेको छ । टेन्ट तथा त्रिपाललगायतका सामग्री जनता समाजवादी पार्टीकी नेतृ एवं सांसद चन्दा चौधरीलाई प्रदान गरिएको नेपालस्थित भारतीय दूतावासले जनाएको छ । 

सो राहत सामग्री कैलाली, महोत्तरी, नवलपरासी, सर्लाही र सिन्धुपाल्चोक जिल्लाका स्थानीय सरकारसँग समन्वय गरी वितरण गरिने नेपालस्थित भारतीय दूतावासले जनाएको छ । भारत सरकारको तर्फबाट दूतावासका नियोग उपप्रमुख नामग्य सी.खम्पाले सांसद चौधरीलाई सो सामाग्री प्रदान गरेको दूतावासले जनाएको छ । 

भारत सरकारको नियमित मानवीय सहयोग तथा आपतकालीन राहत सहायता अन्तर्गत उक्त राहत सामाग्री नेपाललाई दिएको हो । सो राहत सामाग्री आजै प्रतिनिधिसभामा सभामुख अग्नी सापकोटाको निर्वाचन क्षेत्रमा वितरण गरिने जनाइएको छ । सिन्धुपाल्चोकको बाह्रविसेमा हिजो आएको पहिरोबाट ठूलो जनधनको क्षति भएको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.