ad
केन्द्रीय संस्करण

मोडल वाचः ‘प्रेम’भन्दा ‘करियर’ प्यारो

person explore access_timeभदौ २६, २०७७ chat_bubble_outline0

पछिल्लो समय कलाक्षेत्रमा भविष्य खोज्ने युवतीहरुको भीड देख्न सकिन्छ । तीमध्येकी एक हुन् कविता रोय ।

गायक प्रताप दासको केही वर्ष अगाडि सार्वजनिक भएको ‘कसलाई सानु भनी बोलाउँला’ बोलको गीतबाट मोडलिङ यात्रा सुरु गरेकी कविताले अहिलेसम्म पुगनपुग दर्जन म्युजिक भिडियो अभिनय गरेकी छन् ।

सानैदेखि कलाकारितातिर रुची भएकी उनले केही पहिले फिल्म ‘झोल झाल’ सकाएकी छन्, भने अहिले ‘लक्ष्य जिन्दगी’ मा अभिनयरत छिन् । जसको सुटिङ शुक्रबारबाट सुरु भएको छ ।

कलाकारितामा परिवारको साथ र समर्थनसहित होमिएकी उनी यसलाई नै व्यवसाय बनाउने सोचका साथ लागि परेकी छिन् । उनको अर्काे सपना फेसन डिजाइनिङ पनि हो । अभिनय सँगसँगै यसलाई पनि अगाडि बढाउने सोच रहेको उनले सुनाइन् ।

हसिलो स्वभाव भएकी सप्तरीकी कविता सानैदेखि कलाकारितामा रुचि भएकोले यसैमा होमिएको बताउँछिन् । हुन त अभिनयमा करियर बनाउन अहिले जो कोहीका लागि त्यति सजिलो भने छैन । ‘कलाकारितामा करियर बनाउन सक्छु भन्ने लागेर नै म यसैमा आएकी हुँ । त्यहि अनुसार मिहिनेत गर्दैछु,’ उनले भनिन् ।

आफूलाई सिम्पल केटीको रुपमा आफूलाई बुझ्न अरुलाई अनुरोध गर्ने उनी फेसनमा पनि चुजी रहिनछिन् । ‘मलाई जुनै ड्रेस पनि सहज लाग्छ । कुर्था सुरुवालमा म  क्युट र निर्दाेष देखिन्छु,’ उनले थपिन् ‘वान पिस र स्कटमा सेक्सी देखिन्छु ।’

मिठो बोल्ने, अरूको कुरातिर ध्यान दिने, मिलनसार, सबैलाई सपोर्ट गर्ने खालको केटा आफुलाई मनपर्ने बताउने उनको अहिलेसम्म ब्याइफ्रेन्ड छैन रे । भनिन् ‘मेरो यो समय करियर बनाउने हो । त्यसैले प्रेमतिर ध्यान दिइन ।’

तस्बिर : सुनिल राजभण्डारी

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.