केन्द्रीय संस्करण

मनोरम प्रकृति : तनाव भुलाउन काँस फुलेर सेताम्मे बनेका डाँडामा, तस्विरमा हेर्नुहोस्

person explore access_timeभदौ २६, २०७७ chat_bubble_outline0

कोरोनाभाइरसको महामारीका कारण सबै क्षेत्र ठप्प छन् । भाइरसको त्रासका बीच मनोरञ्जनका साधनहरु सिमित छन् । साथीभाइ भेटेर समय बिताउनका लागि सिनेमा, रेस्टुरेन्टहरु बन्द रहेको अवस्था यतिबेला मानिसहरु हरेक दिनको दैनिकीबाट केही फरक गर्न परे शहरको भिडभाडबाट अलि टाढा प्रकृतिमा रमाउन थालेका छन् । यतिबेला प्रकृति नै मानिसको मनोरञ्जन र तनाव बिर्साउने एक मात्र साथी बनेको छ ।

अहिले काठमाडौँ उपत्यकाका डाँडाहरु काँस फुलेर सेताम्मे भएका छन् । यसको मनमोहक दृश्यले धेरैलाई लोभ्याउने गरेका छन् । साथीभाइहरु त्यसमा बसेर रमाउने, तस्विर खिच्नेहरु धेरै देखिन्छन् । हेरौँ कागेश्वरी मनोहरामा ‘लभ डाँडा’ भनेर चिनिने क्षेत्रमा देखिएका केही दृश्यः
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.