रियाले बयान फेर्दै पहिलो पटक स्विकारिन् लागुऔषधको प्रयोग, २५ बलिउड सेलिब्रिटीसँग सोधपुछ हुने

person explore access_timeभदौ २३, २०७७ chat_bubble_outline0

नारकोटिक्स कन्ट्रोल ब्यूरो (एनसीबी) ले रिया चक्रवर्तीसँग आज लगातार तेस्रो दिन सोधपुछ गरिरहेको छ ।


रियालाई आज ड्रग्सको मामिलामा दिल्लीबाट आएको एसआइटी समूहले सोधपुछ गर्दैछ । रियालाई शोविक र मिरान्डाको अगाडि राखेर सोधपुछ गरिएको पनि बताइएको छ । उनी आज पक्राउ पर्नसक्ने सम्भावना रहेको भारतीय सञ्चार माध्यमले बताएका छन् ।रिया चक्रवर्तीको घरबाट एनसीबीले लगेका विद्युतीय उपकरणले उनीबारे निकै ठूलो खुलासा गरेको छ । अनुसन्धानमा बताइए अनुसार सन् २०१७–२०१८–२०१९ मा रियाको ड्रग्स मण्डली निकै सक्रिय थिए । अनुसन्धान एजेन्सीले घरबाट लगेको विद्युतीय उपकरणमा ड्रग्सको मण्डलीसँग जोडिएका तस्बिर, भिडियो, ह्वाट्सएप च्याट, एसएमएस बरामद गरेको छ । यसमा बलिउडका २५ कलाकार पनि जोडिएका छन् । स्रोतका अनुसार एनसीबीले चाँडै नै यी बलिउड कलाकारलाई समन गर्नेछ ।यसका साथै, रियाले सोधपुछको तेस्रो दिन आफूले ड्रग्स लिने गरेको कुरा स्विकारेकी छिन् । यसअघि रियाले आफूले कहिले पनि ड्रग्सको सेवन नगरेको बताउँदै आएकी थिइन् । रियाले ती बलिउड पार्टीको नाम पनि भनेकी छिन् जहाँ ड्रग्सको सेवन गर्ने गरिन्छ । एनसीबीले सुशान्तका सह–कलाकार र अभिनेतालाई पनि समन गर्ने बताइएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।