केन्द्रीय संस्करण

कंगनाको अफिस पुग्यो बीएमसीको समूह, ट्वीटमा भनियो – तोडफोड हुनसक्छ

person explore access_timeभदौ २३, २०७७ chat_bubble_outline0

अभिनेत्री कंगना रनौतको मुम्बईको पाली हिलस्थित कार्यालयमा बीएमसीको एक समूह सोमबार पुगेको छ ।

कंगनाले ट्वीटमा भनिन्, ‘यो मुम्बईमा मणिकर्णिका फिल्म्ज्सको कार्यालय हो जुन मैले १५ वर्ष मिहिनेत गरेर कमाएको हुँ । मेरो जीवनमा एउटै सपना थियो कि जब म फिल्म निर्माता बनूँ तब मेरो आफ्नै कार्यालय होस् तर यस्तो लाग्छ कि मेरो यो सपना टुट्ने बेला आएको छ । आज त्यहाँ अचानक बीएमसीका केही मानिसहरु आएका छन् । उनीहरुले जबर्जस्ती मेरो अफिसमा भएको सबैकुरा मापन गर्न थाले । उनीहरुले छिमेकीलाई पनि तनाव दिए र भने, ‘त्यो म्याडमको कर्तुतको परिणाम सबैले भोग्नुपर्नेछ ।’ मैले जानकारी पाए अनुसार उनीहरुले त्यहाँ मेरो सम्पत्ति तोडफोड गर्नेछन् ।’

बीबीसीले बीएमसीका एक वरिष्ठ अधिकारीसँग कुरा गरेका छन् । उनले आफ्नो नाम नछाप्ने शर्तमा भने, ‘बीएमसीको टिम कंगनाको अफिस पुगेका थिए । तर यो भ्रमण किन गरियो यसबारे कुनै जानकारी छैन । वार्ड अफिसरले नै यसबारे जानकारी दिन सक्छन् ।’

साथै बीएमसीकै अर्का एक वरिष्ठ अधिकारीसँग पनि कुराकानी गरियो । उनले पनि नाम नबताउने शर्तमा भने, ‘भिडियोमा त बीएमसीकै मानिसहरु देखिएका छन् तर उनीहरु किन गएका थिए भनेर आधिकारिक सूचना हामीसँग छैन ।’

हालै कंगना रनौतले मुम्बईमा उनले आफूलाई सुरक्षित महसुस गर्न नसक्ने बताएकी थिइन् । कंगनाले मुम्बईको तुलना पाकिस्तान प्रशासित कश्मीरसँग गरेकी थिइन् जसका कारण महाराष्ट्रका मुख्यमन्त्री अनिल देशमुखदेखि शिवसेनाका नेता र राज्यसभाका सांसद संजय राउतले कंगनामाथि निशाना साँधेका थिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.