प्रधानमन्त्री ओलीले बंगलादेशसँग सापटी मागे युरिया मल

person explore access_timeभदौ १६, २०७७ chat_bubble_outline1

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्माओलीले वंगलादेशका प्रधानमन्त्री शेख हसिनासँग युरिया मल सापटी मागेका छन् । प्रधानमन्त्री ओलीले आज प्रधानमन्त्री हसिनालाई फोन गरी धान खेतीका लागि युरिया मल आवश्यक भएकाले केही दिनका लागि सो मल सापटी दिएर सहयोग गर्न आग्रह गरेका हुन् ।


नेपालले खरिद गरेको मल ल्याउन ठेकेदार कम्पनीहरुले ढिलाई गरिरहेका कारण नेपालले बंगलादेशबाट युरिया मल सापटी लिन लागेका कृषि मन्त्रालयका सचिव राजेन्द्र भारीले बताए । साथै प्रधानमन्त्री ओलीले दुई देशको सम्बन्धको बारेमा पनि कुराकानी गरेका छन् । 

कमेन्ट

  1. Sept. 2, 2020, 6:53 a.m. श्रीकृष्ण खनाल
    सम्माननीय प्रधानमन्त्री ज्यू देश र जनताको हितमा काम गर्न खोजेको छ तर राम्रो काम गरेर अगाडी बढ्न नदिने हरु सकृय भएर राम्रो काम गरे उ लोक पृय हुन्छ र हामी अगाडि बढन सक्दैन भनी असफल बनाउने हरुको सकृयताले गर्दा देस र जनता ले दुख पाइरहेको छ। कुनै पनि काम समयमै पूरा हुन सकेन र देश पछाडी धकेल्दै छन् ।
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।