ad

वरिष्ठ लोकगायक प्रेमराजा महत दम्पत्ति कोरोनामुक्त

person explore access_timeभदौ १४, २०७७ chat_bubble_outline0

डिसी – मेरिल्याण्ड र पेनसेलभेनियाका लागि महा बाणिज्यदूत तथा वरिष्ठ लोकगायक प्रेमराजा महत तथा उनकी धर्मपत्नी कविता महत कोरोनाबाट मुक्त भएका छन् ।


गत अगस्त ७ दिन आफू दम्पत्तिलाई कोभिड–१९ भएको सार्वजनिक गरेका थिए । उनले सामाजिक संजाल फेसबुकमार्फत यस्तो समस्या कसैमा देखिएको छ भने लाज नमानीकन कोरोनालाई गोप्य नराखी समुदायलाई सुसूचित गर्न समेत अनुरोध गरेका थिएसाथै, महाबाणिज्यदूत महतले आफ्नै कोठामा एकान्तवास छोरा डा.सरगम महतको निरिक्षण र निगरानीमा बसेको समेत जानकारी गराएका थिए ।गत अगस्त ७ मा महतले आफू र आफ्नी जीवन संगिनी कोरोनाबाट अछुतो हुन् नसकेको भनि सार्वजनिक गर्दा बिश्वभरिबाट उहाहरुलाई शिघ्र स्वास्थ्यलाभ र हौशला गर्ने प्रकारका सन्देशहरु हजारौ हजार आएका थिए ।नेपाली समुदायका हरेक संचार माध्यममा प्रकाशित भएका समाचार मार्फत उहाहरुलाई शिघ्र स्वास्थ्यलाभको कामना गरेका थिए ।ठिक त्यसै गरि दम्पत्तिले कोरोनालाई जिते पछि गत अगस्त २८ शुक्रबारका दिन बिहान कोरोनाबाट मुक्त भएको सामाजिक संजाल फेसबुकमार्फत जानकारी गराएका छन् ।सकारात्मक सोच,आत्मविश्वास र दृढ अभिवृत्तिलाई सदैव आत्मसाथ गर्ने महतले सजिलै कोरोनालाई जितेका छन् ।

आफै रोगसंग संघर्ष गर्दै र थलिदा पनि समुदायलाई साथ र सहयोग गर्न समेत पछि हटेनन् । उनले सामाजिक संजालमा बिश्वभरी रहेका हजारौं हजार ईष्टमित्रहरूको आशिर्बाद र माया प्रेमले हामीलाई यति हिम्मत दियो कि घातक संक्रमण गर्ने बिश्वमहामारीको मूलजड कोरोनालाई परास्त गर्ने सफलता मिल्यो भनि लेखेका छन् । 

महतले सबैको गहिरो मायाप्रेम,भगवान पशुपतिनाथ र ईष्टदेबी तनहुं अवस्थित ढोर बाराहीमाईको कृपा ठानेका छौं भनि आफ्ना कुराहरु लेखेका छन् ।

महतले नाम किटान साथ वरिष्ठ कलाकार मदनकृष्ण श्रेष्ठ र भर्जिनियाका सामाजिक अभियन्ता परशु तिमल्सिनाको आँखाहरुबाट बगेका आँशुका प्रेमिल थोपाहरूले हाम्रा मुटुहरूलाई भिजायो जुन आँशु हाम्रो शक्तिमा परिणत भयो भनि उल्लेख गरेका छन् ।

उनले कोरोन सानो रोग हैन सानो नमान्नुहोला भनेका छन् । ठूलै पनि हैन नडराउनु भन्दै यसलाई यसलाई व्यवस्थित गरे ठिक हुने र लापरवाही ज्यान जाने पनि हुन् सक्छ भनि सतर्कता अपनाउन आग्रह गरेका छन् । 

उनले चिकित्सक ,स्वास्थ्य परिचारिका र बिश्व स्वास्थ्य संघले दिएका मार्गदर्शनलाई पालना गर्न समेत आग्रह गरेका छन् । उनले अगस्त ७ मा कोरोना लागेमा नलुकाउन आग्रह गरे झैँ पुनः अगस्त २८ का दिन पनि सोही कुरा दोहोर्याएका छन् । 

उनले दुवैजनालाई बिशेष निगरानी राखेकोमा संयुक्त राष्ट्रसंघकी युवा सम्मेलनकी युवा पूर्व अध्यक्ष जोली अमात्यलाई छोरी भन्दै सम्बोधन साथछोरा डा. सरगम महतलाई बिशेष धन्यवाद दिनु भएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।