रियासँग सिबिआईले पहिलो पटक सोधपुछ गर्दै, सुशान्तका साथी र हाउस म्यानेजर पनि उपस्थित

person explore access_timeभदौ १२, २०७७ chat_bubble_outline0

नायक सुशान्त सिंह राजपूतको मृत्युबारे सिबिआई अनुसन्धानको आज आठौं दिनको अनुसन्धान जारी छ । सुशान्तकी प्रेमिका रिया चक्रवर्तीसँग सिबिआईले पहिलो पटक सोधपुछ गरिरहेको छ । रियासँग उनका भाइ शोविक पनि छन् । मुम्बईको सान्ताक्रुज इलाकामा डिआरडीओ गेस्टहाउसमा सुशान्तका साथी सिद्धार्थ पिठानी र हाउस म्यानेजर स्यामुअल मिरान्डा पनि उपस्थित छन् ।


सिबिआईले रियाका पितासँग पनि सोधपुछ गर्न सक्नेरियाका पिता इन्द्रजीत चक्रवर्तीसँग इडीले बिहिबार ६ घण्टासम्म सोधपुछ गरेको थियो । उनलाई एक्सिस बैंकको एक ब्रान्चमा लगेर सोधपुछ गरिएको थियो । उनीसँग सिबिआईले आज पनि सोधपुछ गर्नसक्छ ।यसैबीच दिल्लीबाट मुम्बई पुगेको नारोटिक्स कन्ट्रोल ब्यूरो (एनसीबी) को टीमले पनि आजबाट सुशान्तको केसलाई ड्रग्स एंगलबाट अनुसन्धान गर्नेछ । रियाको ह्वाट्सएप च्याट सार्वजनिक भएपछि एनसीबीले नायिकासमेत पाँच व्यक्तिविरुद्ध मुद्दा दर्ता गरेको छ । च्याटमा ड्रग्सको सेवन र कसैलाई धोकापूर्वक ड्रग्स दिएको कुरा उल्लेख गरिएको छ ।

एम्सले आज सुशान्तको पोस्टमार्टमको फोरेन्सिक रिपोर्ट सुम्पिन सक्नेः

सुशान्तको पोस्टमार्टम र विसरा रिपोर्टको फोरेन्सिक अनुसन्धान गरिरहेको अल इन्डिया इन्स्टिच्युट अफ मेडिकल साइन्सले (एम्स) आज आफ्नो रिपोर्ट सिबिआईलाई सुम्पिन सक्छ । बिहिबार एम्समा फोरेन्सिक अनुसन्धान टीमका हेड डाक्टर सुधिर गुप्ताले सुशान्तको पोस्टमार्टम रिपोर्टमा विभिन्न कमी कमजोरी भएको बताएका थिए । उनले अब हत्याको एंगलबाट अनुसन्धान हुनुपर्ने बताएका थिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।