ad
x

टाटाको योद्धा सार्वजनिक

person explore access_timeभदौ २९, २०७४ chat_bubble_outline0

काठमाडौं–कमर्सियल भेहिकल व्राण्ड टाटा मोटर्सको नयाँ उत्पादन ‘टाटाको योद्धा’ नेपाली बजारमा सार्वजनिक भएको छ । टाटाको नेपालका लागि आधिकारिक वितरक सिप्रदी टे«डिङको सहकार्यमा टाटाको नयाँ गाडी बिहीबार सार्वजनिक भएको हो । 


यो गाडी प्रतिश्पर्धात्क युगमा अतुलनिय विषेशता भएको कम्पनीले जनाएको छ । यो गाडी ८५ एचपीको शक्तिशाली ३.० लिटर इन्जिन, २५० एनएम टर्कले उत्कृष्ट सावित भएको टाटाले जनाएको छ । जुनसुकै व्यवसायमा प्रयोग गर्न सहज रहेको यो गाडी खासगरि फलफुल, तरकारी, पोल्ट्री, माछा, दुध लगायत ढुवानीमा उपयोगी रहेको कम्पनीले जनाएको छ । बिहीबार राजधानीको सोल्टी होटलमा योद्धाको सार्वजनिक कार्यक्रममा टाटा मोटर्सका कमर्सियल भेहिकल इन्टरनेशनल विजनेश युनिटका भाइस प्रसिडेण्ट रुद्ररुप मैत्रले टाटाको उत्पादन परिचित रहेको भन्दै योद्धाले नेपाली ग्राहकको आवश्यकतालाई पुरा गर्नेमा विश्वस्त रहेको जनाए । 

उनले यो गाडी दैनिक प्रयोगका लागि उत्कृष्ट रहेको पनि बताए । टाटाको योद्धा ननस्टप पर्फमेन्स, अत्याधुनिक आरामदायीता, सुरक्षित, स्टाइलिस लुक र एस्योर्ड सर्भिस ग्यारेन्टी प्रदान गर्न सक्ने पनि उनको भनाइ छ । 

कार्यक्रममा सिप्रदी टे«डिङका अध्यक्ष सिद्धार्थ एस जेबी रानाले टाटा मोर्टससँगको आफ्नो सहकार्य अनवरत रहेको भन्दै नेपाली बजारमा यसका उत्पादन उपयोगी र सहयोगी रहेको जनाए । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।