ad
x

परवीन बाबीदेखि रिया चक्रवर्तीसम्म, महेश भट्टको विवादसँग पुरानो छ नाता

person explore access_timeभदौ ८, २०७७ chat_bubble_outline0

बलिउड नायक सुशान्त सिंह राजपूतको मृत्युको मामिलामा रिया चक्रवर्ती र महेश भट्टको च्याट सार्वजनिक भएपछि एकपटक पुनः यो मुद्दा ताजा भएको  । महेश भट्टको नाम पलिे पनि विवादमा तानिने गर्दथ्यो । हालै सुशान्तको मृत्युको विषयमा बोल्दै कंगना रनौतले पनि महेश भट्टमाथि विभिन्न सनसनीपूर्ण आरोप लगाएकी थिइन् । त्यसपछि मुम्बई प्रहरीले सुशान्त केसमा महेश भट्टसँग सोधपुछ गरेर उनको बयान पनि दर्ता गरेका थिए । आउनुहोस्, महेश भट्टको जीवनसँग जोडिएका केही विवादबारे जानकारी लिऔं ।


परवीन बाबीसँग विवाहेत्तर सम्बन्धःआफ्नो जमानाकी चर्चित अभिनेत्री परवीन बाबी आफ्नो फिल्मबाहेक नीजि जीवनका लागि पनि चर्चामा रहिन्थन् । एक समयमा महेश भट्ट र परवीन बाबी सम्बन्धमा थिए । यद्यपि, त्यतिबेला महेश भट्ट विवाहित थिए र एक सन्तानका पिता पनि थिए तर उनले परवीनसँग सम्बन्ध स्थापित गरे । पछि परवीन बाबी मानसिक रोगको शिकार भइन् र महेश भट्टले उनलाई बीचमा नै छोडेर गए ।छोरी पूजा भट्टसँग चुम्बनको फोटोःमहेश भट्ट त्यतिबेला पनि विवादमा आएका थिए जब उनले एक फिल्म म्यागजिनका लागि आफ्नी जेठी छोरी पूजा भट्टसँग एक फोटोसुट गराएका थिए । म्यागजिनको कभरमा छापिएको यो तस्बिरमा महेश भट्ट आफ्नी छोरी पूजालाई चुम्बन गरिरहेको देखिएका छन् । महेश भट्टले त्यतिबेला आफ्नो एक कमेन्टमा यहाँसम्म भनेका थिए कि यदि पूजा उनकी छोरी नभएको भए उनीसँग विवाह गर्दथे ।नशाको जकडमा रहे महेश भट्टःमहेश भट्टले आफैंले स्विकारेका छन् कि उनले आफ्नो जीवनको थुप्रै वर्ष नशामा डुबेर बिताएका छन् । एक समय महेश भट्ट नराम्रोसँग नशाको जकडमा थिए । यद्यपि, सोनी राजदानबाट उनकी छोरी शाहिन जन्मिएपछि महेश भट्टले रातारात रक्सीबाट दुरी बनाएका थिए ।कंगनाले लगाइन् जुत्ता फ्याँकेको आरोपःकंगना रनौतले महेश भट्टद्वारा निर्माण गरिएको फिल्म ‘ग्याङ्स्टर’ बाट डेब्यू गरेकी थिइन् । हालै कंगना र उनकी बहिनीले सन् २००६ मा फिल्म ‘वो लम्हे’ को स्क्रिनिङका बेला महेश भट्टले कंगनासँग निकै नराम्रो व्यवहार गरेका थिए र यहाँ सम्म कि उनलाई रिसमा जुत्ताले हानेको पनि आरोप लगाएका थिए ।

रिया चक्रवर्तीसँगको इन्टिमेट तस्बिरका कारण भए ट्रोलः

महेश भट्टको ७० औं जन्मदिनमा रिया चक्रवर्तीले उनीसँग केही इन्टिमेट तस्बिर सेयर गरेकी थिइन् । यी तस्बिर सार्वजनिक भएपछि सोसल मिडियामा महेश भट्ट नराम्रोसँग ट्रोल भएका थिए ।

सुशान्तको मृत्युपछि सेयर गरेका थिए कंकालको तस्बिरः

महेश भट्टले सुशान्त सिंह राजपूतको निधनलगत्तै सोसल मिडियामा एक कंकालको तस्बिर सेयर गरेका थिए । यो फोटोसहित महेश भट्टले लेखे, ‘मर्दै गरेको व्यक्तिले अचम्मका कुराबारे सोच्छ र त्यसैले हामी सबै यहाँ छौं, के हामी सबै मर्दै गरेका व्यक्ति हौं ?’यद्यपि, यो कोट टेड विलियम्सको थियो तर मानिसहरुले यसलाई निकै असंवेदनशील माने र महेश भट्टको तीखो आलोचना गरेका थिए ।

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।