साइप्रसमा ‘२ रुपैयाँ’ले खोल्यो खाता

person explore access_timeभदौ २८, २०७४ chat_bubble_outline0

समिम मियाँ 
 


साइप्रस । गत शुक्रबारबाट नेपालमा प्रदर्शनमा आएको चलचित्र ‘२ रुपैयाँ’ साइप्रसमा पनि प्रदर्शन हुने भएको छ । सर्वाधिक चचित गीत ‘कुटूमा कुटु सुपारी दाना’ रहेको यो चलचित्र २४ सेप्टेम्बरका दिन लिमासोल स्थित रियो सिनेमा प्लाजामा प्रदर्शन हुने भएको हो । साइप्रसमा नेपाली चलचित्र प्रदर्शन हुन लागेको यो नै पहिलो हो । नेपाली चलचित्रको प्रचार तथा प्रवद्र्धन गर्ने उद्देश्यले ‘२ रुपैयाँ’ प्रदर्शन गर्न लागिएको आयोजक मध्यका एक ओमि सुरीले बताए ।भविस्यमा हरेक महिना एक नेपाली चलचित्र प्रदर्शन गर्ने योजना सहित यो चलचित्र प्रदर्शन गर्न लागेको सुरीको भनाई रहेको छ । प्रदर्शनमा ‘२ रुपैयाँ’ हेर्न टिकट ८ युरोतय गरिएको छ ।

असिम शाहको निर्देशन रहेको चलचित्रमा निश्चल बस्नेच, असिफ शाह, बुद्धि तामाङ लगायतको मुख्य भुमिका रहेको छ । चलचित्रको स्वदेश प्रदर्शन भने सोचे जस्तो सुखद बन्न सकिरहेको छैन । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।