केन्द्रीय संस्करण

रुपन्देहीमा क्रेनको ठक्करवाट एक जनाको मृत्यु

person explore access_timeसाउन ३०, २०७७ chat_bubble_outline0

बुटवल । पूर्वपश्चिम राजमार्गअन्र्तगत रुपन्देहीको देवदहमा एकलाई क्रेनले ठक्कर दिदा मृत्यु भएको छ ।

रुपन्देही देवदह नगरपालिका ९ घोडाहामा पूर्वबाट पश्चिमतर्फ जाँदै गरेको लु१क ४२४४ नं.को क्रेनले ह्विल चियरमा सवार देवदह ९ घोडाहा बस्ने वर्ष ४२ को धनप्रसाद चापागाई (फरक क्षमता भएको ब्यक्ती) लाई ठक्कर दिदा घाइते  भएका थिए ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका अनुसार घाइते चापागाईँको उपचारको क्रममा साँझ लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा मृत्यु भएको छ । क्रेन चालक फरार रहेकोले प्रहरीले जनाएको छ । ठक्कर दिने सवारी साधन प्रहरी नियन्त्रणमा छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.