केन्द्रीय संस्करण

लामो समयपछि पुनः हसाउँदै छन् सुनिल ग्रोवर, सेयर गरे नयाँ कार्यक्रमको प्रोमो

person explore access_timeसाउन ३०, २०७७ chat_bubble_outline0

हास्यकलाकार सुनिल ग्रोवरको ठट्टा मन नपर्ने सायदै कोही होलान् । उनी एक कलाकारमात्रै नभई एक यस्ता पात्र हुन् जो हरेक पटक दर्शकको अनुहारमा मुस्कान ल्याउन सफल हुन्छन् । लामो समयदेखि सानो पर्दाबाट टाढा भएका सुनिल ग्रोवर एकपटक पुनः आफ्ना दर्शकलाई हँसाउन तयार छन् । सुनिल चाँडै नै नयाँ कार्यक्रममा देखिने भएका छन् ।

स्टार भारतमा ग्याङ्ग्स अफ फिल्मिस्तान नामको नयाँ कार्यक्रम सुरु हुँदैछ । कार्यक्रममा सुनिल ग्रोवरसँग शिल्पा शिन्दे, सुगन्धा मिश्रा, सिद्धार्थ सागर, उपासना सिंह र जतिन सुरीजस्ता कलाकार देखिनेछन् । शोको पहिलो प्रोमो रिलिज भइसकेको छ । प्रोमोमा देखिए अनुसार यसपटक सुनिल ग्रोवर निकै भिन्न अन्दाजमा देखिएका छन् । उनी एक डनको भूमिकामा देखिनेछन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.